P-body

From the Portal Wiki
Jump to navigation Jump to search
P-body
Modrý! Oranžový byl vždycky můj Oblíbený.
GLaDOS

P-body, Atlasův vysoký a vytrvalý partner, je jeden ze dvou robotů GLaDOS postavila pro Kooperativní Testovací Iniciativu v Portal 2, které bylo vytvořeno, aby vyřadilo testování na lidech. GLaDOS postavila testovací iniciativu potom, co jí Chell zabila v Portalu. Spolu s Atlasem stojí dva roboti proti seriím úkolům postavených samotnou GLaDOS, které používají mnoho jiných aspektů než v single-playeru.

Oba P-body a Atlas namluvil Dee Bradley Baker.

Při posledních krocích testování GLaDOS odhalí, že i když Kooperativní Testovací Iniciativu má své účeli, potřebuje lidi pro vědu, a ne roboty. GLaDOS zjistí, že někde hluboko v Aperture zařízení jsou uzamčení lidé. Tam se budou roboti navigovat skrze staré testovací prostředí a odemknou velkou masivní kryptu s lidmi v kriogenickém spánku. Tím, že to dokázali, 'zachránili vědu.'

Galerie

Video

Zhlédněte také: Videa

}}

Drobnosti

  • P-body se na malý moment objeví v single player módu. Po vstoupení do jednoho z Wheatleyho Testovací Komory kde "udělá východ", P-bodyho lze vidět v nově udělaném prostředí jak se dívá na hráče, dokud nezpanikaří a uteče.

Zhlédněte také