1,816
edits
(team work!) |
|||
Line 7: | Line 7: | ||
{| width="100%" | {| width="100%" | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE CELL PHONE CASE (BLACK ON WHITE) | ||
| name-overwrite = Aperture | | name-overwrite = Aperture Cell Phone Case (Black on White) | ||
| id = A01161 | |||
| id | | image = Merch Aperture Cell Phone Case (Black on White).png | ||
| image = Aperture | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE CELL PHONE CASE (WHITE ON BLACK) | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Aperture Cell Phone Case (White on Black) | ||
| id = | | id = A01159 | ||
| image = Merch Aperture Cell Phone Case (White on Black).png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = P-BODY ACTION FIGURE 7" | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = P-Body Action Figure 7" | ||
| id = FP2005 | |||
| id | | image = Merch P-Body Action Figure 7".png | ||
| image = | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = COMPANION CUBE INFLATABLE OTTOMAN | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Companion Cube Inflactable Ottoman | ||
| | | id = AP2047 | ||
| id | | image = Merch Companion Cube Inflactable Ottoman.png | ||
| image = | }} | ||
|- | |||
|{{Merchandise | |||
| name = INFLATABLE SPACE CORE | |||
| name-overwrite = Inflactable Space Core | |||
| id = A01153 | |||
| image = Merch Inflactable Space Core.png | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE 1970S LOGO VINYL DECAL | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Aperture 1970s Logo Vinyl Decal | ||
| id = ST0123 | |||
| id | | image = Merch Aperture 1970s Logo Vinyl Decal.png | ||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE IPAD SLEEVE | ||
| name-overwrite = Aperture | | name-overwrite = Aperture Ipad Sleeve | ||
| id = A01049 | |||
| id | | image = Merch Aperture Ipad Sleeve.png | ||
| image = Aperture | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = ORIGINAL WCC KEY CHAIN PLUSH | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Original WCC Key Chan Plush | ||
| id = S0401 | |||
| id | | image = Merch Original WCC Key Chan Plush.png | ||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE LANYARD | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Aperture Lanyard | ||
| id = A01036 | |||
| id | | image = Merch Aperture Lanyard.png | ||
| image = | |||
}} | }} | ||
|} | |||
=== Apparel === | |||
{| width="100%" | |||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = JACKET - PROGRAMMER | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Jacket - Programmer | ||
| id = | | id = MBPO003 | ||
| id | | image = Merch Jacket - Programmer.png | ||
| image = | }} | ||
|{{Merchandise | |||
| name = JACKET - ENGINEER | |||
| name-overwrite = Jacket - Engineer | |||
| id = MBPO002 | |||
| image = Merch Jacket - Engineer.png | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE ATHLETIC SHIRT | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Aperture Athletic Shirt | ||
| id = | | id = CP233 | ||
| image = Merch Aperture Athletic Shirt.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE LOGO HOODED SWEATSHIRT | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Aperture Logo Hooded Sweatshirt | ||
| id = C0741 | |||
| id | | image = Merch Aperture Logo Hooded Sweatshirt.png | ||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = JACKET - SCIENTIST WOMENS | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Jacket - Scientist Womens | ||
| id = | | id = MBPO001 | ||
| image = Merch Jacket - Scientist Womens.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE ATHLETIC SHIRT - WOMENS | ||
| name-overwrite = Aperture | | name-overwrite = Aperture Athletic Shirt - Womens | ||
| id = | | id = CP235 | ||
| image = Merch Aperture Athletic Shirt - Womens.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |||
| name = DEVICE MANUAL T-SHIRT WOMENS | |||
| name-overwrite = Device Manual T-Shirt Womens | |||
| id = CP226 | |||
| image = Merch Device Manual T-Shirt Womens.png | |||
}} | |||
|} | |} | ||
=== Prints === | === Prints === | ||
{| width="100%" | {| width="100%" | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = EXTRA EARTH OUTSOURCING INITIATIVE | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Extra Earth Outsourcing Initiative | ||
| id = | | id = P2262 | ||
| image = Merch Extra Earth Outsourcing Initiative.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE PRODUCT CATALOG | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Aperture Product Catalog | ||
| id = | | id = P2261 | ||
| image = Merch Aperture Product Catalog.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE DESIGN CENTER POSTER | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Aperture Design Center Poster | ||
| id = | | id = P2260 | ||
| image = Merch Aperture Design Center Poster.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = LITHOGRAPH - THERMAL DISCOURAGEMENT BEAM | ||
| name-overwrite = Lithograph - | | name-overwrite = Lithograph - Thermal Discouragement Beam | ||
| id = | | id = P2207 | ||
| image = Merch Lithograph - Thermal Discouragement Beam.png | |||
| image = Lithograph | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = LITHOGRAPH - ANIMAL KING | ||
| name-overwrite = Lithograph - | | name-overwrite = Lithograph - Animal King | ||
| id = P2205 | |||
| id | | image = Merch Lithograph - Animal King.png | ||
| image = | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = UNDERGROUND POSTER KIT | ||
| name-overwrite = Underground Poster Kit | | name-overwrite = Underground Poster Kit | ||
| id = PCP22T | | id = PCP22T | ||
| image = Merch Underground Poster Kit.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = 1970S MANNEQUIN | ||
| name-overwrite = 1970s Mannequin | | name-overwrite = 1970s Mannequin | ||
| id = P2219 | | id = P2219 | ||
| image = Merch 1970s Mannequin.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = 1980S FOUR OFFICE | ||
| name-overwrite = 1980s Four Office | | name-overwrite = 1980s Four Office | ||
| id = P2217 | | id = P2217 | ||
| image = Merch 1980s Four Office.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = 1980S BOSS ROBOT | ||
| name-overwrite = 1980s Boss Robot | | name-overwrite = 1980s Boss Robot | ||
| id = P2215 | | id = P2215 | ||
| image = Merch 1980s Boss Robot.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = 1940S APERTURE SIGNS | ||
| name-overwrite = 1940s Aperture Signs | | name-overwrite = 1940s Aperture Signs | ||
| id = P2213 | | id = P2213 | ||
| image = Merch 1940s Aperture Signs.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|- | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = COURAGE IS NOT ABSENCE OF FEAR POSTER | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Courage is Not Absence of Fear Poster | ||
| id = | | id = P0115 | ||
| id | | image = Merch Courage is Not Absence of Fear Poster.png | ||
| image = | }} | ||
|{{Merchandise | |||
| name = NOT NEVER BUT NOW POSTER | |||
| name-overwrite = Not Never But Now Poster | |||
| id = P0114 | |||
| image = Merch Not Never But Now Poster.png | |||
}} | }} | ||
| | |- | ||
|{{Merchandise | |{{Merchandise | ||
| name = | | name = APERTURE LABORATORIES CAKE POSTER | ||
| name-overwrite = | | name-overwrite = Aperture Laboratories Cake Poster | ||
| id = | | id = P0112 | ||
| image = Merch Aperture Laboratories Cake Poster.png | |||
| image = | |||
}} | }} | ||
|} | |} | ||
=== Discontinued apparel=== | === Discontinued apparel=== |