Moderators, Administrators
1,248
edits
No edit summary |
m (→Dynamic) |
||
Line 159: | Line 159: | ||
| {{tlx|User Animal|deer}} | | {{tlx|User Animal|deer}} | ||
|- | |- | ||
| {{User Animal|horse}} | |||
| {{User Animal|rhino}} | |||
| {{User Animal|porcupine}} | |||
|- | |||
| {{tlx|User Animal|horse}} | |||
| {{tlx|User Animal|rhino}} | |||
| {{tlx|User Animal|porcupine}} | |||
|- | |||
| {{User Animal|monkey}} | |||
| {{User Animal|elephant}} | |||
| {{User Element}} | | {{User Element}} | ||
|- | |||
| {{tlx|User Animal|monkey}} | |||
| {{tlx|User Animal|elephant}} | |||
| {{tlx|User Element}} | |||
|- | |||
| {{User Element|hg}} | | {{User Element|hg}} | ||
| {{User Element|au}} | | {{User Element|au}} | ||
| {{User Wheatly's Cereal}} | |||
|- | |- | ||
| {{tlx|User Element|hg}} | | {{tlx|User Element|hg}} | ||
| {{tlx|User Element|au}} | | {{tlx|User Element|au}} | ||
| {{tlx|User Wheatly's Cereal}} | | {{tlx|User Wheatly's Cereal}} | ||
|} | |} |