760
edits
(→GLaDOS) |
(→GLaDOS) |
||
Line 294: | Line 294: | ||
| {{c|Done}} | | {{c|Done}} | ||
|- | |- | ||
| [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch introb01. | | [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch introb01.wav]] | ||
| {{c|Done}} | | {{c|Done}} | ||
|- | |- | ||
| [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch introb02.wav ]] | | [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch introb02.wav]] | ||
| {{c|Done}} | | {{c|Done}} | ||
|- | |- | ||
| [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch introb03. | | [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch outrob01.wav]] | ||
| {{c|Done}} | |||
|- | |||
| [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch outrob02.wav]] | |||
| {{c|Done}} | |||
|- | |||
| [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch introb03.wav]](outrob03) | |||
| {{c}} | | {{c}} | ||
|- | |- | ||
| [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch introb04.wav]] | | [[Media:GLaDOS dlc1 mp coop bridge catch introb04.wav]](outrob04) | ||
| {{c}} | | {{c}} | ||
|- | |- |
edits