Miscellaneous items/fi: Difference between revisions

From the Portal Wiki
Jump to navigation Jump to search
Wormhole (talk | contribs)
Added finnish translation.
 
Wormhole (talk | contribs)
m Sekalaiset esineet: Updated - Now includes Antenna Topper
 
(3 intermediate revisions by the same user not shown)
Line 1: Line 1:
{{DISPLAYTITLE:Muut esineet}}
{{DISPLAYTITLE:Sekalaiset esineet}}
{{stub}}
{{stub}}
[[File:Item MOUSTACHIO.png|thumb|200px|[[Moustachio/fi|Moustachio]].]]
[[File:Item MOUSTACHIO.png|thumb|200px|[[Moustachio/fi|Moustachio]].]]
'''Muut esineet''' ovat esineitä, jotka otetaan käyttöön 'Muut'-varustepaikassa varustelastinäkymässä ja ne ovat [[hats/fi|hattujen]] tapaan täysin koristeellisia.
'''Sekalaiset esineet''' ovat esineitä, jotka otetaan käyttöön 'Muut'-varustepaikassa varustelastinäkymässä ja ne ovat [[hats/fi|hattujen]] tapaan täysin koristeellisia.


== Muut esineet ==
== Sekalaiset esineet ==
{| class="wikitable" cellpadding=1 style="text-align:center;" width="50%"
{| class="wikitable" cellpadding=1 style="text-align:center;" width="50%"
! class="header" colspan=10| Muut esineet
! class="header" colspan=10| Sekalaiset esineet
|-
|-
| width="10%" | [[File:Backpack SAFETY GLASSES.png|100px|link=Safety Glasses/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack SAFETY GLASSES.png|100px|link=Safety Glasses/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack MOUSTACHIO.png|100px|link=Moustachio/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack MOUSTACHIO.png|100px|link=Moustachio/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack METALLIC MOUSTACHE.png|100px|link=Metallic Moustache/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack METALLIC MOUSTACHE.png|100px|link=Metallic Moustache/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack GOO GEAR SNORKEL.png|100px|link=Goo Gear Snorkel/fi]]
|-
|-
| [[Safety Glasses/fi|Suojalasit]]
| [[Safety Glasses/fi|Suojalasit]]
| [[Moustachio/fi|Moustachio]]
| [[Moustachio/fi|Moustachio]]
| [[Metallic Moustache/fi|Metalliviikset]]
| [[Metallic Moustache/fi|Metalliviikset]]
| [[Goo Gear Snorkel/fi|Goo Gear Snorkel]]
|}
|}


{| class="wikitable" cellpadding=1 style="text-align:center;" width="50%"
{| class="wikitable" cellpadding=1 style="text-align:center;" width="50%"
! class="header" colspan=10| Muut esineet - Liput
! class="header" colspan=10| Sekalaiset esineet - Liput
|-
|-
| width="10%"  | [[File:Unknownweapon.png|80px|link=Antenna Topper/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack CUBE N SKULL FLAGS.png|100px|link=Cube N Skull Flags/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack CUBE N SKULL FLAGS.png|100px|link=Cube N Skull Flags/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack MOON FLAG.png|100px|link=Moon Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack MOON FLAG.png|100px|link=Moon Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack WCC FLAG.png|100px|link=WCC Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack WCC FLAG.png|100px|link=WCC Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack AMNESIA FLAG.png|100px|link=Amnesia Fla/fig]]
| width="10%" | [[File:Backpack AMNESIA FLAG.png|100px|link=Amnesia Fla/fig]]
| width="10%" | [[File:Backpack AUDIOSURF FLAG.png|100px|link=Audiosurf Flag/fi]]
|-
|-
| [[Antenna Topper/fi|Antenniviiri]]
| [[Cube N Skull Flags/fi|Cube N Skull-lippu]]
| [[Cube N Skull Flags/fi|Cube N Skull-lippu]]
| [[Moon Flag/fi|Kuuteema-lippu]]
| [[Moon Flag/fi|Kuuteema-lippu]]
| [[WCC Flag/fi|Apukuutio-lippu]]
| [[WCC Flag/fi|Apukuutio-lippu]]
| [[Amnesia Flag/fi|Amnesia-lippu]]
| [[Amnesia Flag/fi|Amnesia-lippu]]
| [[Audiosurf Flag/fi|Audiosurf-lippu]]
|-
|-
| width="10%" | [[File:Backpack AUDIOSURF FLAG.png|100px|link=Audiosurf Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack BIT.TRIP FLAG.png|100px|link=BIT.TRIP Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack BIT.TRIP FLAG.png|100px|link=BIT.TRIP Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack COGS FLAG.png|100px|link=Cogs Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack COGS FLAG.png|100px|link=Cogs Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack 1 2 3 KICK IT FLAG.png|100px|link=1 2 3 KICK IT Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack 1 2 3 KICK IT FLAG.png|100px|link=1 2 3 KICK IT Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack DEFENSE GRID FLAG.png|100px|link=Defense Grid Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack DEFENSE GRID FLAG.png|100px|link=Defense Grid Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack KILLING FLOOR FLAG.png|100px|link=Killing Floor Flag/fi]]
|-
|-
| [[Audiosurf Flag/fi|Audiosurf-lippu]]
| [[BIT.TRIP Flag/fi|BIT.TRIP-lippu]]
| [[BIT.TRIP Flag/fi|BIT.TRIP-lippu]]
| [[Cogs Flag/fi|Cogs-lippu]]
| [[Cogs Flag/fi|Cogs-lippu]]
| [[1 2 3 KICK IT Flag/fi|1 2 3 KICK IT-lippu]]
| [[1 2 3 KICK IT Flag/fi|1 2 3 KICK IT-lippu]]
| [[Defense Grid Flag/fi|Defense Grid-lippu]]
| [[Defense Grid Flag/fi|Defense Grid-lippu]]
|-
| width="10%" | [[File:Backpack KILLING FLOOR FLAG.png|100px|link=Killing Floor Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack AAAAAAA!!! FLAG.png|100px|link=AaaaaAA!!! Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack RUSH FLAG.png|100px|link=RUSH Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack SUPER MEAT BOY FLAG.png|100px|link=Super Meat Boy Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack THE BALL FLAG.png|100px|link=The Ball Flag/fi]]
|-
| [[Killing Floor Flag/fi|Killing Floor-lippu]]
| [[Killing Floor Flag/fi|Killing Floor-lippu]]
| [[AaaaaAA!!! Flag/fi|AaaaaAA!!!-lippu]]
| [[RUSH Flag/fi|RUSH-lippu]]
| [[Super Meat Boy Flag/fi|Super Meat Boy-lippu]]
| [[The Ball Flag/fi|The Ball-lippu]]
|-
| width="10%" | [[File:Backpack TOKI TORI FLAG.png|100px|link=Toki Tori Flag/fi]]
| width="10%" | [[File:Backpack THE WONDERFUL END OF THE WORLD FLAG.png|100px|link=The Wonderful End of the World Flag/fi]]
| width="10%" colspan="3" |
|-
| width="10%" | [[Toki Tori Flag/fi|Toki Tori-lippu]]
| width="10%" | [[The Wonderful End of the World Flag/fi|The Wonderful End of the World-lippu]]
| width="10%" colspan="3" |
|}
|}
{{itemNav}}
{{itemNav}}
[[Category:Misc items/fi]]
[[Category:Misc items/fi]]

Latest revision as of 21:19, 27 January 2013

Moustachio.

Sekalaiset esineet ovat esineitä, jotka otetaan käyttöön 'Muut'-varustepaikassa varustelastinäkymässä ja ne ovat hattujen tapaan täysin koristeellisia.

Sekalaiset esineet

Sekalaiset esineet
Suojalasit Moustachio Metalliviikset Goo Gear Snorkel
Sekalaiset esineet - Liput
Antenniviiri Cube N Skull-lippu Kuuteema-lippu Apukuutio-lippu Amnesia-lippu
Audiosurf-lippu BIT.TRIP-lippu Cogs-lippu 1 2 3 KICK IT-lippu Defense Grid-lippu
Killing Floor-lippu AaaaaAA!!!-lippu RUSH-lippu Super Meat Boy-lippu The Ball-lippu
Toki Tori-lippu The Wonderful End of the World-lippu