Moderators
801
edits
m (→Lone Pages) |
(→Patches: ND done !) |
||
Line 83: | Line 83: | ||
! class="header" | Portal {{c|In Progress}} | ! class="header" | Portal {{c|In Progress}} | ||
! class="header" | Portal 2 Authoring Tools {{c|To Do}} | ! class="header" | Portal 2 Authoring Tools {{c|To Do}} | ||
! class="header" | Narbacular Drop | ! class="header" | Narbacular Drop | ||
|- | |- | ||
| [[May 26, 2011 Patch/fr|May 26, 2011]] | | [[May 26, 2011 Patch/fr|May 26, 2011]] | ||
| [[March 1, 2010 Patch (Portal)/fr|March 1, 2010]] | | [[March 1, 2010 Patch (Portal)/fr|March 1, 2010]] | ||
| | | | ||
| [[February 1, 2005 Patch (Narbacular Drop)/fr|February 1, 2005]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[February 22, 2005 Patch (Narbacular Drop)/fr|February 22, 2005]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| [[April 5, 2005 Patch (Narbacular Drop)/fr|April 5, 2005]] | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| [[April 19, 2005 Patch (Narbacular Drop)/fr|April 19, 2005]] | |||
|} | |} | ||