130
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|{{User Core|Intelligence}} | |{{User Core|Intelligence}} | ||
|{{Spoiler|{{User Spoiler|on}}}} | |{{Spoiler|{{User Spoiler|on}}}} | ||
|{{User Human|Johnson | |{{User Human|Doug|Johnson|:)}} | ||
|- | |- | ||
|{{User Compare/contrast|White}} | |{{User Compare/contrast|White}} | ||
|{{User Aperture Science Employee}} | |{{User Aperture Science Employee}} | ||
|{{User Element|au}} | |{{User Element|au}} | ||
|- | |||
|{{User Character|GLaDOS}} | |||
|{{User Character|Turret}} | |||
|{{User Character|P-Body}} | |||
|} | |} |
edits