Moderators
406
edits
(Added more userboxes) |
m (Added my templates and {{User game translator}} examples) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|{{tlx|User Wiki Core}} | |{{tlx|User Wiki Core}} | ||
|- | |- | ||
|{{User wiki translator}} | |||
|{{User IRC regular}} | |{{User IRC regular}} | ||
|- | |- | ||
||{{tlx|User wiki translator}} | |||
|{{tlx|User IRC regular}} | |{{tlx|User IRC regular}} | ||
|} | |} | ||
Line 67: | Line 69: | ||
| {{tlx|User Bot|Atlas}} | | {{tlx|User Bot|Atlas}} | ||
| {{tlx|User Bot|P-body}} | | {{tlx|User Bot|P-body}} | ||
|- | |||
| {{User game translator}} | |||
| {{User game translator|fr}} | |||
| {{User game translator|es}} | |||
|- | |||
| {{tlx|User game translator}} | |||
| {{tlx|User game translator|fr}} | |||
| {{tlx|User game translator|es}} | |||
|} | |} | ||
=== Languages === | === Languages === |