329
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 4: | Line 4: | ||
|{{User Wiki age|day=4|month=7|year=2011}} | |{{User Wiki age|day=4|month=7|year=2011}} | ||
|{{User Babel|en|2}} | |{{User Babel|en|2}} | ||
|- | |||
|{{User European}} | |||
|{{User Babel|de|N}} | |||
|- | |- | ||
|{{User Core|Morality}} | |{{User Core|Morality}} |
edits