102
edits
(first batch of userboxes) |
|||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| {{Userbox preview|UIB=User German}} | | {{Userbox preview|UIB=User German}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Greek}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Hong Kong}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Hungarian}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Icelandic}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Israeli}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Italian}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Japanese}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Latvian}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Lithuanian}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Lebanese}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Mexican}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User New Zealander}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Norwegian}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Polish}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Portuguese}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Romanian}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Russian}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Slovakian}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Scottish}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User South American}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Spanish}} | | {{Userbox preview|UIB=User Spanish}} | ||
| | | {{Userbox preview|UIB=User Singapore}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Swedish}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Swiss}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Taiwanese}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Turkish}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Welsh}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Ukranian}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Texan}} | |||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Korean}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User North Korean}} | |||
|} | |} | ||
[[Category:Help]] | [[Category:Help]] |
edits