User:Gmengul/babel: Difference between revisions
From the Portal Wiki
More actions
m Gmengul moved page User:Gmengul/pl/babel to User:Gmengul/babel |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|{{User Animal|monkey}} | |{{User Animal|monkey}} | ||
|{{User Element|au}} | |{{User Element|au}} | ||
|- | |||
|{{User European}} | |||
|- | |- | ||