Portal Wiki:Userboxes: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m (Underground) |
m (Added User Malaysian.) |
||
Line 283: | Line 283: | ||
|- | |- | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Italian}} | | {{Userbox preview|UIB=User Italian}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Jamaican}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Japanese}} | | {{Userbox preview|UIB=User Japanese}} | ||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Korean}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Latvian}} | | {{Userbox preview|UIB=User Latvian}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Lithuanian}} | |||
|- | |- | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Lebanese}} | | {{Userbox preview|UIB=User Lebanese}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Malaysian}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Mexican}} | | {{Userbox preview|UIB=User Mexican}} | ||
|- | |- | ||
| {{Userbox preview|UIB=User New Zealander}} | | {{Userbox preview|UIB=User New Zealander}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User North Korean}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Norwegian}} | | {{Userbox preview|UIB=User Norwegian}} | ||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Polish}} | | {{Userbox preview|UIB=User Polish}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Portuguese}} | | {{Userbox preview|UIB=User Portuguese}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Romanian}} | | {{Userbox preview|UIB=User Romanian}} | ||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Russian}} | | {{Userbox preview|UIB=User Russian}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Scottish}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Singapore}} | |||
|- | |- | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Slovakian}} | | {{Userbox preview|UIB=User Slovakian}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User South American}} | | {{Userbox preview|UIB=User South American}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Spanish}} | |||
|- | |- | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Swedish}} | | {{Userbox preview|UIB=User Swedish}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Swiss}} | | {{Userbox preview|UIB=User Swiss}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Taiwanese}} | | {{Userbox preview|UIB=User Taiwanese}} | ||
|- | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Texan}} | |||
| {{Userbox preview|UIB=User Turkish}} | | {{Userbox preview|UIB=User Turkish}} | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Ukranian}} | |||
|- | |- | ||
| {{Userbox preview|UIB=User Welsh}} | | {{Userbox preview|UIB=User Welsh}} | ||
|} | |} | ||
[[Category:Help]] | [[Category:Help]] |