Moderators
406
edits
mNo edit summary |
(→Portal: Added {{User Core}}) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
| {{tlx|User Game Translator|fr}} | | {{tlx|User Game Translator|fr}} | ||
| {{tlx|User Game Translator|es}} | | {{tlx|User Game Translator|es}} | ||
|- | |||
| {{User Core}} | |||
| {{User Core|Anger}} | |||
| {{User Core|Curiosity}} | |||
|- | |||
| {{tlx|User Core}} | |||
| {{tlx|User Core|Anger}} | |||
| {{tlx|User Core|Curiosity}} | |||
|- | |||
| {{User Core|Fact}} | |||
| {{User Core|Logic}} | |||
| {{User Core|Morality}} | |||
|- | |||
| {{tlx|User Core|Fact}} | |||
| {{tlx|User Core|Logic}} | |||
| {{tlx|User Core|Morality}} | |||
|- | |||
| {{User Core|Space}} | |||
| {{User Core|Wheatley}} | |||
|- | |||
| {{tlx|User Core|Space}} | |||
| {{tlx|User Core|Wheatley}} | |||
|- | |||
|} | |} | ||
=== Languages === | === Languages === | ||
{| class="wikitable grid" style="margin: 1em 0;" | {| class="wikitable grid" style="margin: 1em 0;" |