129
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
|{{User Babel|ru|N}} | |{{User Babel|ru|N}} | ||
|{{User Portal 2|own}} | |||
|- | |- | ||
|{{User Portal}} | |{{User Portal}} | ||
|{{User Portal|own}} | |||
|- | |- | ||
|{{User Wiki Translator}} | |{{User Wiki Translator}} | ||
|{{User Bot|P-body}} | |||
|- | |||
|{{User Portal 2 release}} | |||
|} | |} |
edits